На Рівненщині зустріли на щиті та провели в останню дорогу чотирьох загиблих захисників — Анатолія Мельника з Немовицької громади, Василя Майорчука та Василя Гаврилевича з Дубенщини, а також Василя Павловського зі Здолбунівщини.

 

На Сарненщині попрощалися з військовослужбовцем ЗСУ Анатолієм Мельником. Чоловік мешкав у селі Зносичі Немовицької територіальної громади. До лав Збройних Сил України він був призваний у квітні 2023 року. Воїн мужньо захищав кордони Батьківщини на східному напрямку. На жаль, 10 травня 2024 року під час робіт з обладнання позицій, внаслідок мінометного обстрілу противника на Донеччині, воїн загинув. У Героя залишилась дружина та син.

 

До Небесного війська приєдналися ще два Герої із Дубенщини – Василь Майорчук та Василь Гаврилевич.

Василь Майорчук проживав у селі Малі Дорогостаї Млинівської тергромади. У 2023 році молода сім'я Майорчуків вимушено переїхала до Малодорогостаївського старостату, де придбала будинок. Василь був солдатом Збройних сил України. У війську обіймав посаду номера обслуги гранатометного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти. На жаль, Герой загинув 9 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в Бахмутському районі Донецької області. Поховали Воїна на місцевому кладовищі.

Василь Гаврилевич народився 1 грудня 1974 року. Проживав у селі Хорупань Бокіймівської тергромади. Старший сержант виконував обов’язки командира стрілецького відділення. На жаль, Василь загинув 12 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Веселе Донецької області.

На Здолбунівщині віддали останню шану Василю Павловському. Чоловік народився 19 серпня 1980 року у Рівному. Навчався захисник у Рівненській школі № 26, а згодом вступив до міського ПТУ № 11, де здобув професію токаря. Після закінчення навчання Василь працював на Рівненському заводі високовольтної апаратури. Там займався будівельно-ремонтними роботами. До лав ЗСУ воїна мобілізували на початку 2023 року. Він проходив службу в Ужгороді, Дніпрі, Харківщині, Донеччині, де був оператором сил протиповітряної оборони. Загинув Василь Павловський 8 травня 2024 року на полі бою на Донеччині. У Героя залишилися мама, брат та племінники.