Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні Святий Миколай подарував шанс на одужання

Маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні Святий Миколай подарував шанс на одужання

Медикаменти, необхідну техніку та інші подарунки діткам передав апарат обласної ради та директор мережі рівненських аптек, які долучилися до благодійної акції "Подаруй можливість жити".

Машинку на дистанційному керуванні від Святого Миколая Максимко знайшов вранці під лікарняною подушкою. Мама хлопчика сподівається, що решту Різдвяних свят проведуть біля святкової ялинки удома.

Аби дітки не сумували з ними постійно працюють волонтери. У відділенні є і своя лісова красуня. А от роль Святого Миколая сьогодні виконує Юрій Кічатий - голова обласної ради. Подарунки діткам готував увесь апарат підпорядкованої йому установи.

Отримало відділення і ще один інфузомат - пристрій для дозованого введення препаратів. Тепер їх тут сім з необхідних десяти. Половину з них передав медикам благодійник Сергій Шиляєв.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: