Рівне без стихійної торгівлі. До 1 червня вулицю Шевченка очистять від кіосків, де торгували продавці. Останні цим незадоволені. Яку альтернативу пропонують міські обранці підприємцям, далі у сюжеті.

Стихійній торгівлі в центрі міста кінець. У Рівному очистять вулицю Шевченка від неприглядних саморобних наметів і торгових точок, адже вони перешкоджають проїзду рятувальної спецтехніки, а це становить загрозу для відвідувачів ринку, особливо враховуючи можливість ворожих рекетних ударів по місцях масового скупчення людей. Отже, головне питання це питання безпеки рівнян. Нагадаємо два роки тому на міському ринку унаслідок пожежі уже загинуло двоє осіб. Тоді рятувальники одразу не змогли заїхати до місця події. І втратили дорогоцінний час необхідний на порятунок людей.

Коли там нікого немає і пуста площина по якій може рухатись транспортний засіб, от вони і проїхали. Коли там є ваші клієнти, з тачками, з ящиками. Коли там є клієнти ринку Маріон, коли там є ринку центральний - всі рухаються по одній вузькій артерії. От саме через це в робочий час техніка не може проїхати, люди не можуть проїхати, - каже Артем Ганущак, заступник міського голови Рівного

Нещодавно на ринку теж виникла пожежа. Отже, ДСНС і поліція одностайні у своєму рішенні, стихійний ярмарок треба прибрати з проїзної частини.

Там є кіоски, коли там стоять якісь ящики і не зрозуміло з якимсь сміттям чи з продукцією - це все заважає, перешкоджає безпечному головне вчасному прибуттю екстрених служб, - повідомив Сергій Коханюк, начальник відділу безпеки дорожнього руху УПП Рівненщини.

Підприємцям, які зараз тут здійснюють торгівлю, пропонують переїхати в середину продуктового ринку або орендувати торговельні площі на ринку Моріон, аби вони мали можливість продовжувати свою підприємницьку діяльність і годувати свої родини.

Стихійний ринок мають розібрати до 1 червня. Посадовці також хочуть навести порядок і на вулиці Здолбунівській, де існує аналогічна проблема. До слова, комісія всього обстежила 17 ринків Рівного.

Читайте також: На Рівненщині проведуть імунізацію диких тварин від сказу