Старший лейтенант поліції Оксана Рабош із Сарн легенько підняла 16-кілограмову гирю 288 разів. А 24-кілограмову — 197.

Минулого тижня наша патрульна підкорила Париж. Саме там із 17 по 21 квітня проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту.

У складі національної збірної України Оксана взяла участь та у ваговій категорії до 68 кг виборола першість.

У підсумку українська збірна посіла перше загальнокомандне місце на континентальній першості з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, молодших та старших юнаків та дівчат.

Збірну України представляли 80 спортсменів. Конкуренцію їм склали 345 учасників з 17-ти країн. Наші спортсмени вибороли 204 медалі, з яких 160 золотих, 37 срібних та 7 бронзових здобули наші спортсмени.

Вітаємо спортсменку із досягненням та бажаємо нових перемог!