Випускниця спеціальності "Журналістика" Національного університету "Острозька академія", а нині журналістка британського журналу The Spectator Світлана Моренець стала найкращою журналісткою у Великій Британії.

Молода журналістка року by The Press Awards UK. Я навіть не знаю, як це коментувати. Досі шокована, але неймовірно вдячна. Журналістика коштує мені багато сліз, нервів та недоспаних ночей, але я дуже-дуже сильно люблю свою роботу, - ділиться новиною Світлана Моренець.

Випускниця спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія, журналістка британського журналу The Spectator Світлана Моренець потрапила до шортлиста категорії «Молодий журналіст року 2024» від The Press Awards. І здобула головну премію для журналістів у Великій Британії.Також репортаж Світлани зі сходу України про проблеми медичного забезпечення ЗСУ потрапив до шортлиста «Стаття року» від National Council for the Training of Journalists.

Щаслива, що роботу журналістів з України цінують і відзначають за кордоном. Я вдячна Острозькій академії та її викладачам за підтримку моїх перших кроків у журналістиці. Це місце, де я отримала не лише базу знань, а й свободу розвиватися й працювати за професією ще з першого курсу. Хотіла б побажати студентам-журналістам бути наполегливими і сміливими, просувати свій голос у західних медіа. Зараз це неймовірно важливо для нашої країни: жоден іноземний журналіст не розповість про боротьбу українців так, як можемо це зробити ми самі, - раніше резюмувала Світлана Моренець.Читайте також: Нова зірка української музичної сцени Golubenko їде у Рівне з великим концертом