Збив 8-річну дівчинку. У Рівному чоловік на електросамокаті врізався у дитину. Інцидент стався у парку Лебединка. Це не перший випадок, коли на цьому виді транспорту водії допускають наїзд на пішоходів. Як з цим боротимуться у місті, з'ясовував Владислав Стецюк.

У Олександри Шумілової від електросамоката постраждала донька. Жінка розповідає, тут на Лебединці прогулювалась разом із сім'єю. Несподівано ззаду виїхав самокат і врізався у 8-річну дитину.

Від зіткнення 8-річна дівчинка впала з самоката та отримала черепно-мозкову травму.

Чоловік, що керував електросамокатом розповідає, тривав інтервал від дівчинки. Та дитина несподівано повернула убік.

Сім'я дівчинки побиття заперечує. Кажуть, лише відштовхнули чоловіка від дитини. Нині, правоохоронці проводять перевірку всіх фактів. Та матір постраждалої каже, проблема у тому, що на електросамокатах їздять у паркових зонах і це ніяк не регулюється.

У законодавстві не прописано де на електросамокаті можна їздити, а де ні. Та правоохоронці наголошують, потрібно дотримуватися елементарних правил дорожнього руху.

У міськраді знають про неодноразові інциденти з електросамокатами у Рівному. Виконавчим комітетом розроблена схема, що накладе обмеження на рух цих транспортних засобів у паркових зонах та біля закладів освіти.

Коли ці обмеження вступлять в дію - достеменно невідомо. Та чиновники планують впровадити цю ініціативу орієнтовно протягом місяця. Телеканал Рівне 1 буде слідкувати чим же завершиться історія з наїздом на 8-річну дівчинку.

Читайте також: Піротехніки Рівненщини знищили три артилерійських снаряди