На Рівненщині попрощалися із трьома захисниками — Юрієм Ярутою з Дубровицької громади, Ігорем Рожанським із Рівного та Володимиром Карабаном з Костопільщини.

Сарненщина провела в останню дорогу полеглого Захисника Юрія Яруту.

Чоловік проживав у селі Бережниця Дубровицької громади. У березні 2022 року він приєднався до лав ЗСУ. Проходив службу на посаді водія – електрика радіостанції автомобільного польового вузла зв`язку.

На жаль, 15 квітня, воїн помер в лікарні Києва.

У військовослужбовця залишилась мати, дружина, дві доньки та онуки.

Володимира Карабана провели в останню земну дорогу в Костопільській громаді. Він назавжди залишиться найкращим батьком та люблячим чоловіком.

Володимир народився 31 березня 1977 року у місті Рівне. Навчався у Рівненському ліцеї №25. Згодом одружився та переїхав жити у місто Костопіль. У цивільному житті працював на будівництві.

13 лютого 2023 року Володимир поповнив лави ЗСУ, став військовослужбовцем 421-го окремого стрілецького батальйону, був навідником кулеметного відділення.

Загинув воїн 14 квітня 2024 року на Донеччині.

Вдома його чекали дружина, троє дітей, рідні та друзі.

Рівняни віддали останню шану мужньому Захиснику Ігорю Рожанському, який з перших днів війни взяв до рук зброю, аби боронити країну.

Ігор народився 4 квітня 1971 року в місті Рівне. Закінчив Рівненську філію “Європейського університету” за спеціальністю “Менеджмент і фінанси”. Працював у Рівненському слідчому ізоляторі Управління пенітенціарної служби України в Рівненській області.

На жаль, 53-річний солдат Ігор Рожанський загинув 12 квітня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу зі сторони противника на Харківському напрямку.

Читайте також: Рідні загиблого військового з Рівненщини просять присвоїти йому звання Героя України