В умовах систематичних масованих обстрілів об'єктів критичної інфраструктури, надзвичайно важливим питанням залишається готовність сил ДСНС до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій. Про це повідомляють в головному управлінні ДСНС у Рівненській області.

На базі аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону, було проведено перевірку готовності групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту до роботи з ліквідації наслідків можливих радіаційних аварій.

За результатами перевірки, група продемонструвала високий рівень готовності до виконання своїх функцій. Рятувальники чітко володіють знаннями та навичками роботи з радіоактивними матеріалами, впевнено користуються засобами індивідуального захисту та спеціальним обладнанням.

Проведення таких перевірок дає можливість:

  • оцінити реальний стан готовності сил ДСНС до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
  • виявити недоліки та вжити заходів щодо їх усунення;
  • відпрацювати механізми взаємодії різних підрозділів ДСНС та інших служб під час ліквідації радіаційних аварій.В умовах воєнного стану подібні заходи набувають особливої ваги, адже вони сприяють мінімізації ризиків для життя та здоров'я людей у разі виникнення надзвичайних ситуацій з радіаційною небезпекою.

Читайте також: Виманив гроші у жительки Рівненщини «на операцію її дочці»: шахрая засудили на 5,5 років