З 2024 року в Рівненській міській територіальній громаді, Комплексною міською соціальною програмою «Турбота» передбачено відшкодування витрат, пов’язаних з оплатою відвідувань дитиною з інвалідністю занять з плавання.

Це надзвичайно важливо для таких дітей. Адже плавання сприяє розвитку м'язів, координації рухів, збільшенню гнучкості та витривалості. Водне середовище дозволяє зменшити вплив гравітації, що робить його ідеальним для дітей з різними фізичними обмеженнями. Раніше у місті не було передбачено компенсації вартості занять з плавання із міського бюджету. Зараз же такі компенсації передбачили у міській програмі «Турбота».

- Діти з інвалідністю особливо потребують нашої підтримки та уваги. Відтепер батьки дітей з інвалідністю, які проживають у нашій громаді, можуть отримувати компенсацію вартості занять з плавання, - говорить секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. - Дбати про дітей та підтримувати їх – наш пріоритет. Переконаний, що якщо в нас є можливості підтримати родини, які виховують дітей з інвалідністю, ми повинні робити для цього все можливе.

Відповідні виплати призначаються батькам дітей з інвалідністю до 18 років, яким за станом здоров’я, плавання, відповідно до медичних рекомендацій призначено, як фізкультурно-спортивна реабілітація та відповідно відсутні протипокази для відвідування басейну.

- Вартість одного заняття з плавання для часткового відшкодування витрат, пов’язаних з оплатою відвідувань дитиною з інвалідністю відповідних занять в 2024 році затверджена розпорядженням міського голови та становить 350 гривень, - розповідає директор Департаменту соціальної політики Олена Петрик. - Максимальна кількість занять на рік - 20.

За роз’ясненням та більш детальними консультаціями щодо компенсації можна звернутися до Департаменту соціальної політики – м. Рівне, вул. Соборна, 12, каб.21 або зателефонувати 0671174155

Про це інформує Департамент соціальної політики Рівненської міської ради.

Читайте також: Потрібні донори всіх груп: у Рівненському обласному центрі крові зросла потреба в компонентах крові