Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Вишиванки, яким більше ста років можна побачити на виставці в обласній бібліотеці

Вишиванки, яким більше ста років можна побачити на виставці в обласній бібліотеці

Так відкрилася експозиція вишивок Тамари Данилюк. Колекцію представляють як власні роботи майстрині, так і вишиванки котрі дісталися їй в подарунок. Деякі роботи датуються 19 століттям.

Вишиті скатертини, серветки та картини - представлені на виставці Тамари Данилюк. Майстриня каже, захопилась вишивкою біля 15 років тому. З тих пір не випускає голку та канву з рук. Окрім того, більше 20 років ще й колекціонує вишивку. Одна з найстарших - сторічна сорочка. Саме вона неабияк художньо підкреслює виставку, каже вишивальниця.

Майстриня володіє майже сотнею технік вишивки. Каже, як захопиться роботою, в хід йдуть чи не всі підручні матеріали.

Порівнює роботи Тамари Данилюк з картинами художника, заслужений майстер народної творчості Орися Рябунець. Саме вона була своєрідним наставником майстрині. Нині ж неабияк пишається ученицею.

Вражена колекцією вишивки Віра Гересемчук. Вона оформлювала виставку. Каже, це було не складно, адже всі роботи пронизані однією темою.

На виставці представлена лише третя частина колекції Тамари Данилюк. Деякі роботи майстрині зберігаються і у приватних колекціях поза межами України.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: