Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль привітав освітян і побажав переможцям обласного етапу гідно представити Рівненщину в Києві.
«Сьогодні українські вчителі захищають освітній тил, тому кожен із них заслуговує на звання “Учителя року!”», - зазначив очільник області.
Так, за результатами випробувань переможцями стали:
- у номінації «Географія» - Володимир Лисюк, учитель Костопільського ліцею № 1 імені Т. Г. Шевченка;
- у номінації «Українська мова та література» - Тетяна Ксьондзи, учителька Радивилівського ліцею № 1;
- у номінації «Образотворче мистецтво» - Тетяна Рубель, учителька Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської ТГ;
- у номінації «Фізика» - Тетяна Луцюк, учителька Рівненського ліцею № 12.
Як відомо, загалом участь у цьогорічному конкурсі взяли 80 педагогів. У відбірковому етапі визначилися в кожній із номінацій 16 переможців, які змагалися за звання кращих.
Найпопулярнішим навчальним предметом стала українська мова й література – на конкурс зареєструвалися 34 освітяни. Також в інших категоріях змагалися 20 учителів фізики, 17 – географії, 9 – образотворчого мистецтва. Попри війну, кількість охочих взяти участь у конкурсі не зменшується.
«Сьогодні учителі виконують чимало функцій, стають менторами, коучами, тренерами, наставниками, освітніми менеджерами. Такі вимоги буремного часу. Але основне, що це особистості, які зігрівають, надихають молодь та закладають смислове підґрунтя майбутньої перемоги», - сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Як повідомляють у РОДА, переможці обласного етапу будуть матеріально стимульованими в розмірі двох посадових окладів учителя вищої кваліфікаційної категорії. Це, орієнтовно, складатиме 17 тисяч гривень. Кошти за перемогу закладені в обласній програмі розвитку освіти. Окрім того, освітяни, які посядуть призові місця на всеукраїнському етапі, отримають премію за I місце – у розмірі 10 мінімальних зарплат, за II – 9, за III – 8.