Фото ілюстративне
Засуджений за скоєні шахрайства на три роки позбавлення волі, перебуваючи у виправному центрі, 39-річний уродженець Волині і там продовжив свою протиправну діяльність. Поліцейські встановили 44 потерпілих. Сума завданих їм збитків становить майже 90 тисяч гривень.

Слідчі ВП № 1 (м. Рівне) Рівненського РУП під час досудового розслідування встановили, що зловмисник розміщував оголошення про здачу в найм квартири в соціальних мережах та на сайті безкоштовних оголошень.

При спілкуванні із «орендарями» підтверджував наявність квартири, казав перерахувати йому завдаток, а наступного дня — домовлявся з ними про зустріч. Утім, отримуючи кошти, на зв’язок із клієнтами вже не виходив.

Загалом із червня по жовтень 2023 року він ошукав 44-потерпілих — жителів із різних регіонів України. Сума завданих їм збитків становить від 300 до 5500 гривень.

За фактом шахрайства, вчиненого повторно, слідчі повідомили про підозру засудженому за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України.

За результатами зібраної доказової бази, за погодження прокуратури, матеріали справи із обвинувальним актом скеровані до суду.

У скоєному обвинувачений зізнається та щиро розкаюється.

Тепер у його біографії додасться іще один черговий строк. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — до трьох років за ґратами.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.