У пам'ять про друзів. У Рівному провели щорічний футзальний турнір, який організовують понад 20 років. Присвячений він пам'яті померлих гравців у футбол та футзал. На майданчику зійшлися 4 команди. Хто переміг, дивіться у сюжеті.

Микола представляє команду збірної журналістів на турнірі з футзалу пам'яті друзів. Каже, доєднався, аби віддати шану гравцям, яких вже немає.

Команда медійників традиційний учасник цього турніру. Микола додає, головне це зіграти у своє задоволення та і результат хотілося б показати.

У турнірі взяли участь і ветерани футболу та футзалу. Зокрема Юрій Баховський. Чоловік грав у Вищій лізі з мініфутболу. Також, свого часу був гравцем Вереса.

Юрій каже, цей турнір надзвичайно важливий, адже таким чином гравці вшановують пам'ять своїх друзів та знайомих спортсменів.

Турнір проводять щороку. Вперше зіграли у 1997. А у 2020-му офіційно започаткували назву - "Кубок пам'яті друзів". Цього року до змагань доєдналось 4 команди.

Першість на турнірі пам'яті друзів здобула команда АВ Метал Груп. У фіналі обігравши Рівнестандарт-1 з рахунком 3:2.