На Рівненщині попрощалися з Героями: Сергієм Філіповим з Костополя та Юрієм Гуриком з Дубровицької громади. Про це повідомляють в Рівненській ОДА.

  • Сергій Філіпов народився у Костополі 27 липня 1981 року. Навчався в школі №5 та місцевому ПТУ, де здобув професію столяра. Займався різьбленням по дереву. Проходив строкову службу у ЗСУ. Був підприємцем. 19 квітня 2022 року доєднався до лав ЗСУ. Мав звання сержанта. Служив оператором відділення, командиром 1 механізованого батальйону, мав досвід пілотування дронами. Служив на Запоріжжі, побував у багатьох гарячих точках, де виявив мужність і силу духу. Був нагороджений медаллю «Ветеран Війни». Воїн загинув 30 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Поховали захисника на кладовищі міста Костопіль.
  • Юрій Гурик народився у 1974 році у селі Берестя Дубровицької громади. З 2019 року прикордонник-пенсіонер проходив контрактну службу в лавах ЗСУ. Брав участь у бойових діях. Був командиром другого мотопіхотного відділення. На жаль, 31 січня 2024 року, Юрій помер під час лікування у львівському госпіталі.