Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
26 січня митники всієї планети відзначають своє професійне свято

26 січня митники всієї планети відзначають своє професійне свято

Міжнародний день митника існує понад чверть століття, нині його святкують понад 800 тисяч осіб у всьому світі. Працівники Рівненської митниці - не виняток. Хоча приводів для радості у них небагато.

Ще минулого року відділ оформлення транспортних засобів Рівненської митниці перевершував усі можливі сподівання. Вісім з половиною тисяч розмитнених автомобілів і майже 100 мільйонів гривень до бюджету. Перші ознаки спаду активності стали помітні у жовтні, а вже у грудні обсяги ввезення в область автомобілів скоротились утричі. 2009-й розпочався із небувалої тиші.

На стоянці зони митного контролю - купа вільних місць. Із нового року на Рівненщину ввезли загалом півсотні автомобілів - це приблизно денна норма року минулого. Як наповнювати бюджет із такими показниками - митники ще не знають.

Більшість ввезених цьогоріч автівок належать фізичним особам. Вони переважно не нові, а інколи й істотно пошкоджені. Нові легковики ввозили здебільшого особи юридичні, на продаж. Але з 11 січня акциз на такі машини зріс - мінімум учетверо, а на деякі — й удесятеро. Втім, завозити нові авто підприємці не поспішають не тільки через це.

Міжнародний день митника 26 січня на Рівненській митниці зазвичай не святкують. Надають перевагу державному професійному святу - 25 червня. Можливо, вже до цієї дати у них з'явиться більше приводів для святкувань.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: