Днями зоозахисники повідомили у соцмережах. що на території "Тучинського геріатричного пансіонату" загинули чотири собаки і є підозра на отруєння.

Через факт з отруєнням собак керівниця Тучинського геріатричного пансіонату більше його не очолює.

Вчора, 30 січня, голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш підписав відповідне розпорядження. Ним він вивів зі складу комісії з реорганізації закладу Марію Фурман, яка очолювала пансіонат.

На своєму телеграм-каналі він пояснив:

"В листопаді 2022 року обласна рада прийняла рішення про реорганізацію деяких комунальних закладів у сфері соціального захисту населення, це стосується саме пансіонату в Тучині. Відповідну комісію очолила заступниця керівника. Тепер її замінить інша людина й фактично перебере на себе керівні повноваження", - написав Андрій Карауш.

Що передувало. Днями зоозахисниця Алла Лосік повідомила про загибель чотирьох собак на території КЗ "Тучинський геріатричний пансіонат" обласної ради з підозрою на отруєння. Йшлося також про причетність до цієї жахливої ситуації керівниці пансіонату.

Голова обласної ради мав зустріч з Аллою Лосік, на якій, зокрема, обговорили цю ситуацію та проблеми поводження з тваринами загалом.

Крім того, справу розслідує поліція, зазначили у пресслужбі Рівненської облради.

Читайте також: Чому на Рівненщині закривають міську стоматполіклініку? (ВІДЕО)