Сказали жителі Вересневого і погасили власним коштом заборгованість сільського підприємства перед Рівнеобленерго. Останні вже роздали договори вереснечанам. Ті неабияк раді. Кажуть - готові навіть більше платити за електроенергію, ніж раніше, тільки б не було посередників.

Першою отримує договір з "Рівнеобленерго" про надання електропостачання, Євгенія Львівна. Представники підприємства прийшли до неї особисто, пенсіонерка ж користуючись нагодою розставляє всі крапки над "і".

Сергій Михайлович, як і всі, прийшов отримувати договір до сільського будинку культури. Каже, послуги попереднього підприємства його не влаштовували. Платив за кожний використаний кіловат електроенергії більше 30 копійок. Нині ж сподівається зекономити, хоча вже виклав з власної кишені кілька сотень гривень.

Ліквідували жителі села і борг сільського підприємства, яке донині було посередником між споживачами та "Рівнеобленерго". Заплатили 47 тисяч гривень. Та про затрачені кошти не шкодують.

Процедура передачі електромереж на баланс "Рівнеобленерго" тривала майже 6 років. Нині підприємство вже повністю готове до співпраці з вереснечанами.

За електроенергію люди тепер платитимуть згідно тарифів встановлених державою. Тобто, 28 копійок за кіловат, замість тридцяти п"яти, як було раніше. А в "Рівнеобленерго" обіцяють вирішити проблему і з низькою напругою.