У Рівненській дитячій лікарні використовують сучасні методи лікування, однією з них стала роботизована ерготерапія.

Про це повідомила Рівненська міська рада.

Так у лікарні з'явився сучасний прилад для роботизованої терапії - GLOREHA ARIA. Цей сенсорний пристрій застосовують для терапевтичного лікування верхніх кінцівок та для когнітивних тренувань. Така методика сприяє ефективному лікуванню хвороб чи патологій опорно-рухової та нервової систем, відновленню після травм.

Цей тренажер виконує цілий комплекс завдань: терапію мобілізації пальців за допомогою реабілітаційної рукавички, яка забезпечує згинання-розгинання кінцівок, також інтерактивні ігри для нейрокогнітивного лікування - вони корисні для тренування активних рухів кисті пацієнта і вдосконалення його навичок рухового контролю і координації.

На цьому приладі маленькі пацієнти тренують моторику кисті, зап'ястя, пальців, відновлюють складні функціональні жести.

Одним із перших пацієнтів цього пристрою став семирічний хлопчик Давид із селища Зарічне, який нині проходить курс реабілітації після складного перелому руки, займається саме на цьому пристрої. Хлопчик виконує завдання різної складності, підібрані ерготерапевтом. Від перекладання кубиків до керування сенсорним курсором під час виконання вправ чи ігор.

Нагадаємо, що Центр реабілітації та відновного лікування надає висококваліфіковану консультативно-діагностичну та лікувально-реабілітаційну допомогу дітям у віці від 0 до 18 років, що мають органічні ураження ЦНС та захворювання опорно-рухового апарату.