Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Про стосунки церкви і держави говорили студенти іноземної філології РДГУ із панотцями

Про стосунки церкви і держави говорили студенти іноземної філології РДГУ із панотцями

Неформальну зустріч молоді та священиків різних конфесій влаштував викладач університету і водночас телеведучий Першого місцевого Віталій Скринський. Приводом для обговорення стало виділення депутатами Рівнеради бюджетних грошей на будівництво церков. То за чиї пожертви мають будуватися в Україні храми?

Церква за державні гроші. Кому прислужуватимуть у ній священики? Чи знайдуть у її стінах Бога віруючі? Ці питання народилися у голові викладача й телеведучого Віталія Скринського, коли він дізнався про нещодавнє виділення грошей на будівництво церков із бюджету Рівного. Поговорити про церковно-державні стосунки запропонував своїм студентам. Розпочали із церкви у школі. Розповісти про те, як знайомлять дітей у європейських школах із релігією, прийшов теолог, пастор реформованої церкви у Нідерландах.

Релігію у рівненських школах теж викладають, як факультатив, каже священик Свято-Покровського собору. Цей урок має бути саме із християнської етики, переконаний отець Микола. Обґрунтовує чому.

Колишні школярі просять аналізу усіх світових релігій, а не окремо взяту. А ще кажуть про недоброзичливу атмосферу у церкві.

Між тим, кожен прагне бачити біля себе побожних. А думки про те, за податки чи на пожертви мають будуватися церкви, розділилися.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: