У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни зводять новий корпус. Там планують відкрити приймально-діагностичне відділення, а також відділення лікування захворювань та наслідків черепно-мозкових і спінальних травм. Нагадаємо на зведення корпусу держава та міжнародні організації виділять більше одного мільярда гривень. На якому етапі зараз будівництво, та коли планують відкриття знає Павло Невесенко.

Попри морози у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни триває будівництво нового корпусу. Загалом цей проєкт оцінюють у 1 мільярд 304 мільйони гривень. Минулого року на будівництво з держбюджету України було виділено 100 мільйонів гривень. Ще 100 тисяч гривень дали з бюджету Рівненщини.

Не дивлячись на те, що не вдалося освоїти усі виділені кошти минулого року, будівельники таки встигли виконати певний фронт з запланованих робіт.

Подбають у новому корпусі і про безпекові заходи. Тут буде протирадіаційне укриття на майже півтисячі чоловік. Додаткові ліжкомісця та усі елементи безбар'єрності для пацієнтів.

Керівник госпіталю Андрій Бурачик розповідає у новому відділенні лікуватимуть пацієнтів з травмами спинного мозку. Там буде стаціонарне відділення, яке матиме 100 стаціонарних місць, операційні зали та просторі реабілітаційні кімнати.

Виконавці робіт запевняють, якщо не буде затримок з фінансуванням та інших проблем новий корпус для реабілітації здадуть в експлуатацію на початку 2025 року.

Читайте також: В Рівненському обласному госпіталі відкрили нове відділення: як воно допоможе військовим? (ВІДЕО)