![](/pics2/2401/i151353.mp4_snapshot_00.55.189.jpg?170)
Що стосується юридичних осіб то в нас 10 мільйонів 800 тисяч гривень загальна кількість боргу. А що стосується населення то кількість боргу 137 мільйонів гривень. Раніше у нас була можливість відключати абонентів, нараховувати їм пені, штрафи за несплату і зараз в нас відновили в цих правах.
Будемо для злісних неплатників проводити відключення, а для абонентів, які не мали змоги заплатити чи які за межами країни для таких абонентів будемо пропонувати укласти договори реструктуризації, - каже Микола Ткачук, заступник директора з комерційної діяльності РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал".
Читайте також: На Рівненщині відключатимуть боржників за електроенергію