Загалом, це 10 фахівців-практиків із різних країн світу - Великої Британії, Канади, Австралії, Швеції, Норвегії, Італії, Індії. Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
У її складі - лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, клінічні психологи, сестри медичні та координатор програми. Залучення членів команди відбувалось через канали ВООЗ та професійну мережу Міжнародного товариства спинного мозку.
«У нашому медзакладі вони проводять майстер-класи з лікування, тренінги з ортезування, надають консультації та навчають працівників госпіталю світовим методам реабілітації наслідків спінальної травми. Окрім того, наші фахівці опановують сучасні системи для відновлення навичок ходи, розробки нижніх та верхніх кінцівок. Також вдалося встановити нове медичне обладнання для роботизованої реабілітації. Воно придбане за кошти державного бюджету», - сказав Сергій Подолін.
Також він додав, що в межах міжнародної співпраці у закладі вже збільшено кількість ліжкомісць з 50 до 100 та залучено профільних українських фахівців.
Донором проєкту виступив Уряд Великої Британії (Foreign, Commonwealth & Development Office, FCDO). Серед наших партнерів Міжнародне товариство спинного мозку (International Spinal Cord Society, ISCoS), ГО «Група активної реабілітації» (ГАР).
Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОВА.
Читайте також: Україна повернула 230 полонених: серед них і 22-річного прикордонника з Дубровиччини (ВІДЕО)