Прощання із Героєм відбудеться завтра, 5 січня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”. Про це повідомляють в Рівненській міській раді.

Олександр Потапчук народився у Рівному 9 квітня 1981 року. Навчався у 12 місцевій школі, а за тим здобув фах маляра-штукатура в ПТУ №1, відслужив строкову службу в армії. Олександр працював на будівництві, разом із дружиною виховували двох донечок — 19 та 15 років.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, вже 25 лютого він пішов у військкомат. Був одним з перших добровольців. Говорив, що інакше просто не може. Сказав просто: “А хто піде, як не я? У нас двоє дітей, тож я повинен їх захищати, — пригадує розмову з чоловіком у перші дні великої війни дружина Героя Тетяна.

Спершу Олександр разом із побратимами ніс службу на Білоруському кордоні. А за тим їх направили у Торецьк Донецької області. Фактично вся служба на далі проходила саме на цьому напрямі.

Саша був дуже хорошою, доброю людиною. Завжди веселий, любив пожартувати. Дуже любив дітей та мене, ніколи не відмовляв, якщо комусь потрібна була допомога. І хотів повернутися додому. Іще 19 грудня 2023 року ми з ним розмовляли по відеозв'язку. Він посміхався, мав гарний настрій. Їх от-от мали переводити з Донеччини. Це був останній вихід групи, йшли на три дні — і додому... 20 грудня він зник безвісти, а вже 21-го мені повідомили, — розповідає Тетяна.

2 січня 2024 року тіло військовослужбовця знайшли та евакуювали... 42-річний солдат Олександр Потапчук загинув 20 грудня 2023 року від осколків та вибухів в наслідок бойових дій на Донеччині...

Читайте також: Військовослужбовцю Миколі Сенькевичу просять присвоїти звання "Герой України" (посмертно)