Для ЗСУ передали ще одне авто від Городоцької сільської ради, що у Рівненському районі.

Чергове авто для Збройних Сил України передали від Городоцької тергромади. Для військових транспорт на фронті вкрай важливий, тож цей запит вирішували в короткий термін.

Повнопривідний мікроавтобус Toyota Hiace попрямував на Херсонщину, до одного з підрозділів окремої бригади морської піхоти ЗСУ, де проходять службу жителі Городоцької громади.

Кошти для купівлі транспортного засобу із своєї заробітної плати передали працівники сільської ради та старостинських округів громади.

«Цей автомобіль – черговий приклад того, що немає маленьких сум допомоги. Кожний внесок – важливий. Об’єднуючись разом, всією громадою, ми можемо зробити більше. Дякую кожному хто долучається до збору коштів на підтримку наших Захисників та професіоналам своєї справи за підготовку авто. Разом до Перемоги!», – зауважив сільський голова Сергій Поліщук.

Автомобіль для військових освятив священник отець Василь Кухарчук Петро-Павлівської парафії Православної церкви України с.Карпилівка.

Атівку повністю підготували для військових потреб, провели технічне обслуговування та пофарбували за кошти місцевих підприємців, повідомили на сторінці Городоцької сільської ради у ФБ.

Читайте також: Громади Рівненщини продовжують купувати дрони на ЗСУ