Війна змусила 75-річну пенсіонерку повернутися із Херсона в Радивилів — місто, де народилася. Влаштовуючи життя по-новому, їй не раз доводилося звертатися із різних питань до поліцейських офіцерів громади.

Напередодні нового року жінка подалась у місто у справах, а також придбати ліки. Коли зайшла за продуктами у супермаркет, залишила два пакети в камері схову. Втім, повернувшись із покупками додому, не могла збагнути, де подівся пакунок із медикаментами. Спробувала самотужки віднайти, але марно. Тож, учора, першого січня, вона звернулася до своїх офіцерів громади.

Поспілкувавшись із жінкою, поліцейські оперативно з’ясували та завдяки камерам відеоспостереження знайшли втрачений пакет із ліками в торговому закладі. Він знаходився у тій же комірці, де радилівчанка й лишала речі, але далеко в кутку. Тому пенсіонерка й не побачила.

Жінка не приховувала своїх радісних емоцій, адже ліки були дороговартісні та вкрай необхідні. З подякою двом поліцейським офіцерам громади, які повернули втрачене, вона навіть зателефонувала на спецлінію 102.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Читайте також: Дубенські патрульні супроводили до лікарні чоловіка