Так, кращими учасниками Всеукраїнських змагань стали Вараська та Городоцька громади. Найспортивнішими на обласному рівні назвали Корецьку (серед міських і селищних ТГ) та Олександрійську (серед сільських ТГ). Найкращі у юнацьких змаганнях стали Дубровицька та Олександрійська громади.
Загалом упродовж року управлінням у справах молоді та спорту ОДА спільно з територіальною організацією громадської організації «ВФСТ «Колос» у Рівненській області проведено 90 фізкультурно-спортивних заходів за участю сільських, селищних та міських громад.
Найактивнішими громадами та координаторами «Активних парків» на Рівненщині стали:
1 місце – Степанська ТГ, координатор Сергій Гаврилюк;
2 місце – Малолюбашанська ТГ, координатор Богдан Гук;
3 місце – Каноницька ТГ, координатор Світлана Бондар.
Загалом нині на 87 спортивних локаціях Рівненської області працює 82 координатора «Активних парків». Кожен з них забезпечений базовим комплектом спортивного інвентарю, а впізнати їх можна по стильному брендованому одягу. За 2023 рік в рамках президентського проєкту в області проведено понад 6,5 тис заходів, в яких взяло участь майже 100 тисяч краян.
Лідерів «Активних парків» нагородили кубками, дипломами, спортивною та сувенірною атрибутикою. Також вони отримали пріоритетне право на проведення спортивного заходу в громаді комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради у 2024 році.
Нагадаємо, вже третій рік поспіль на Рівненщині реалізовується соціальний проєкт «Активні парки - локації здорової України». Це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Його першочерговим завданням є залучення різних груп населення до рухової активності та фізкультурно-оздоровчих масових заходів.
За інформацією Рівненської ОВА.
До теми: Хто став «Героями спортивного року-2023» на Рівненщині