Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про призначення нового голови Рівненської обласної адміністрації.

Ним став Олександр Коваль, який до цього очолював Рівненську РДА. Відповідний документ оприлюднений на сайті Глави держави.

До слова, Олександр Коваль родом з Костопільщини. Має значний управлінський досвід.

ДОСЬЄ

Олександр Коваль народився 12 жовтня 1987 року в м.Костопіль.

У 2004 році закінчив Костопільську загальноосвітню школу – комплекс І-ІІІ ступенів № 6.

З 2004 року по 2009 рік навчався у Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Трудову діяльність розпочав у 2009 році на посаді спеціаліста І категорії відділу ведення державного реєстру виборців апарату Костопільської райдержадміністрації.

Упродовж 2010-2012 років працював завідувачем сектору Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у Костопільському районі Рівненської області, головним спеціалістом відділу у справах преси та інформації апарату Костопільської райдержадміністрації, менеджером з регіонального розвитку ТОВ «Костопільтеплоагроінвест».

У 2012 році вступив до Інституту післядипломної освіти НУВГП м.Рівне за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», після здобуття освіти в якому був призначений на посаду головного спеціаліста відділу державної експертизи управління землеустрою Головного Управління Держземагентства у Рівненській області. З лютого 2013 року по квітень 2016 року працював на посадах заступника начальника, начальника управління Держземагентства у Костопільському районі Рівненської області. У травні 2016 року був призначений на посаду першого заступника голови Костопільської районної державної адміністрації. З грудня 2019 року по грудень 2020 року - очолював Костопільську районну державну адміністрацію. Протягом грудня 2020 року – березня 2021 року - перший заступник міського голови Костопільської міської ради.

Розпорядженням Президента України від 5 березня 2021 року №176/2021-рп Коваля Олександра Сергійовича призначено головою Рівненської районної державної адміністрації.

Одружений, виховує сина.