На Львівщині з ялинки вкрали іграшки, які вишила дружина військового.

Про це розповіли на сайті Tvoemisto.tv.

У Жовкві невідомі вкрали з головної ялинки кілька іграшок, які власноруч вишила дружина захисника Галина Ковальська. 1 грудня майстриня встановила рекорд, виготовивши 150 авторських прикрас.

«Соромно мені за тих, хто вкрав. Лише тиждень минув, як ми прикрасили ялинку, а мінімум 6 кульок уже немає. Спершу я помітила відсутність двох прикрас, а потім – ще більше. Зараз ялинка виглядає так, ніби неприкрашена з одного боку», – каже жінка в коментарі Tvoemisto.tv.

Жінка просить у жовківчан допомогти відшукати її вироби, а також обіцяє фінансову компенсацію за будь-яку інформацію. За її словами, у роботи вона вклала близько 100 тисяч гривень – кульки зроблені з якісного матеріалу й мають захисне покриття від вологи.

Знайти крадіїв через записи камер відеоспостереження поки не вдалося. Галина Ковальська разом із працівниками міськради планують закрити підхід до ялинки будівельною сіткою, щоб унеможливити повторні крадіжки. У Жовкві побоюються, що до Різдва кількість прикрас на ялинці може різко зменшитися.