Жителька колишнього Радивилівського району оформила 100 тисяч гривень позики на кредитній онлайн платформі. Утім, погасити його самотужки не змогла, а відсотки набігали.

В соціальній мережі жінка побачила допис одного із користувачів, який нібито спеціалізується на закриттях кредитів.

Під час листування жінка повідомила, що має майже 114 тисяч боргових зобов'язань, назвавши фінустанову, де позичала кошти. У подальшому «виконавець» запевнив, що все закриє за рахунок купівлі криптовалюти, а кредит буде виведений на резервний рахунок банку. Вартість послуг — 17 800 грн, але першопочатково потрібно було внести аванс.

Жінка погодилася на такі умови і перерахувала на банківську картку зловмисника 5200 грн. Отримавши гроші, той написав, що робота майже завершена і потрібно лише перезавантажити додаток. Утім, в особистому кабінеті так і залишився несплачений кредит, на що їй відповіли — потрібно ще перерахувати кошти для оновлення нібито погашеної позики в їхній програмі. Втім, жінка вже не мала чим поповнювати рахунок. Тож потому її запевнили, що сплачений аванс повернуть на її платіжну картку через 14 днів. Однак, за цей час із облікового запису зникла вся інформація.

Учора, 11 грудня, потерпіла звернулася із заявою до поліції. За фактом шахрайства дізнавачі відділення №2 (м.Радивилів) Дубенського РВП відкрили кримінальне провадження. До його розслідування залучатимуться працівники відділу протидії кіберзлочинності.

Поліцейські застерігають громадян від необдуманих вчинків: не вирішуйте ваші фінансові питання в соцмережах із невідомими, а тим паче — не перераховуйте кошти за сумнівні послуги!

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

Читайте також: Правоохоронці Сарненщини вилучили у місцевого жителя марихуану та бурштин