Facebook - Костопільська РДА
Кабінет міністрів України погодив кандидатуру нового голови Рівненської ОДА.

Рівненську ОДА (ОВА) може очолити Олександр Коваль.

Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України на засіданні у вівторок, 12 грудня. Про ймовірні кадрові перестановки повідомив у Telegram представник КМУ у Верховній Раді Тарас Мельничук. Також у дописі зазначено, що погоджено звільнення Коваля Олександра Сергійовича з посади голови Рівненської районної державної адміністрації Рівненської області.

Довідково:

Коваль Олександр Сергійович народився 12 жовтня 1987 року в м.Костопіль.

У 2004 році закінчив Костопільську загальноосвітню школу – комплекс І-ІІІ ступенів № 6.

З 2004 року по 2009 рік навчався у Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Трудову діяльність розпочав у 2009 році на посаді спеціаліста І категорії відділу ведення державного реєстру виборців апарату Костопільської райдержадміністрації.

Упродовж 2010-2012 років працював завідувачем сектору Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у Костопільському районі Рівненської області, головним спеціалістом відділу у справах преси та інформації апарату Костопільської райдержадміністрації, менеджером з регіонального розвитку ТОВ «Костопільтеплоагроінвест».

У 2012 році вступив до Інституту післядипломної освіти НУВГП м.Рівне за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», після здобуття освіти в якому був призначений на посаду головного спеціаліста відділу державної експертизи управління землеустрою Головного Управління Держземагентства у Рівненській області. З лютого 2013 року по квітень 2016 року працював на посадах заступника начальника, начальника управління Держземагентства у Костопільському районі Рівненської області. У травні 2016 року був призначений на посаду першого заступника голови Костопільської районної державної адміністрації. З грудня 2019 року по грудень 2020 року - очолював Костопільську районну державну адміністрацію. Протягом грудня 2020 року – березня 2021 року - перший заступник міського голови Костопільської міської ради.

Розпорядженням Президента України від 5 березня 2021 року №176/2021-рп Коваля Олександра Сергійовича призначено головою Рівненської районної державної адміністрації.

Одружений, виховує сина.