Анонімно заповнили анкету із декількома десятками питань майже 750 респондентів.
«Участь в анкетуванні взяло 220 працівників ОДА та 528 фахівців установ та організацій області. Опитування анонімне, а його результати будуть використовуватися для розробки заходів із мінімізації корупційних ризиків», - розповів завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації Віктор Жижчук.
Під час чергового засідання робоча група погодила перелік функцій у діяльності ОДА, потенційно вразливих до корупції, для їх оцінювання на предмет ризиків. За основу бралися аналітичні довідки робочої групи та результати опитування.
Так, потенційно вразливими до корупції у діяльності Рівненської ОДА функціями є: управління фінансами, управління документообігом, управління персоналом, функції з управління облдержадміністрацією, запобігання і протидія корупції, взаємодія з громадськістю та засобами масової інформації, управління інформацією, здійснення публічних закупівель, управління об’єктами державної власності, що належать до сфери управління Рівненської облдержадміністрації.
«Результати анкетування будуть враховані під час розробки спеціальної програми. Проєкт обов’язково буде розміщений на сайті. Створення групи «Прозорість і підзвітність» для аналізу закупівель, далі оцінка ризиків у діяльності ОДА – чіткі кроки у протидії можливим зловживанням у різних галузях", - прокоментував в.о. голови ОДА, голова робочої групи Сергій Подолін.
Про це повідомила пресслужба Рівненської ОВА.
Читайте також: Рівненські школярі зібрали 80 тисяч гривень на дрони для ЗСУ (ВІДЕО)