Освітяни рівненського ліцею за числом 26 та силовики відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайної ситуації. Про це повідомляють в поліції Рівненської області.

Невідомий чоловік залишив у холі освітнього закладу коробку з вибухівкою та втік. За такою легендою відбулися тактико-спеціальні навчання щодо порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу у разі нападу або ризику нападу на заклад.

Так, після виявлення невідомого предмету адміністрація негайно повідомила на спецлінію 102. Також у ліцеї спрацювала тривожна кнопка, встановлена для оперативного реагування під час виникнення небезпечної ситуації.

На місце події виїхали всі екстрені служби: поліцейські, рятувальники, медики, аварійна бригада газу, представники СБУ та департаменту освіти Рівненської ОВА.

Із ліцею оперативно евакуювали учнів, приміщення із небезпечною знахідкою взяли під охорону. Доступ сторонніх осіб до території закладу обмежили патрульні поліцейські. З метою недопущення паніки із людьми працювали працівники поліції комунікації ГУНП в Рівненській області. Вибухотехніки у спеціальному обладнанні оглянули невідому коробку та вилучили. Кінолог зі своїм чотирилапим напарником Каєм ретельно обстежили приміщення, - йдеться у повідомленні.

На підсумковій нараді за результатами тактико-спеціальних навчань усі служби, які працювали на місці події, узагальнили алгоритм дій, а також обговорили інші безпекові питання, які стосуються освітнього процесу.

Головне правило у разі виявлення небезпечного предмета — триматися від нього якнайдалі і викликати професіоналів, оскільки тільки вони мають досвід поводження з боєприпасами.

Читайте також: Які тендери проводять громади Рівненщини?