У Рівненській ОДА відбулась погоджувальна нарада щодо формування проєкту обласного бюджету-2024 під керівництвом в.о. голови ОДА Сергія Подоліна.

У засіданні взяли участь голова облради Андрій Карауш, його заступники, голова бюджетної комісії.

Керівники департаментів – головні розпорядники коштів обласного бюджету доповіли про формування запланованих витрат на відповідні галузі.

Впродовж року Рівненщина стабільно наповнювала обласний та місцеві бюджети. Попри те, що з 1 жовтня військове ПДФО спрямували до державної скарбниці, цьогорічний план – виконаємо. Не секрет, що бюджет-2024 буде непростим, тому наголошую на ефективному плануванні видатків та продовженні оптимізації мережі комунальних закладів, - звертається до присутніх Сергій Подолін.

Директорка Департаменту фінансів ОДА Лідія Біляк додала, що розпорядники мають і надалі дотримуватися режиму жорсткої економії коштів та фінансової дисципліни.

Злагоджена робота усіх учасників бюджетного процесу є запорукою своєчасного затвердження головного фінансового документа на 2024 рік, - наголошує Лідія Біляк.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський 28 листопада підписав закон про держбюджет України на 2024 рік. Наразі в регіонах триває робота над формуванням місцевих бюджетів.

Читайте також: Сарненські поліцейські продовжують поглиблювати знання дітей