Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Влада Рівного пішла на поступки таксистам

Влада Рівного пішла на поступки таксистам

Таксистів Рівного почули. Міська влада збирається встановити знаки на стоянках і збільшити їхню кількість. Кошти передбачать у міському бюджеті. На зустрічі з перевізниками керівництво Рівного пристало на прохання водіїв, але виставило свої вимоги. Який ультиматум отримали перевізники — знає Ігор Шумик.

Усі у виграші. Таксисти нарешті стоятимуть спокійно. Міський голова Рівного каже: на стоянки передбачать гроші у міському бюджеті. Скільки — ще й самі не знають.

Проте непереливки буде нелегальним водіям. За нелегальних таксистів візьметься податкова. Її керівництво переконує: легально працює 50 відсотків усіх водіїв. Інші без — таксометрів.

Задоволені і таксисти. Але не поспішають радіти такій маленькій перемозі. Очікують виконання зобов’язань міської влади. Наступного тижня стоянки облаштовуватимуть гуртом - таксисти, даішники і чиновники.

У Рівному неофіційно 2 тисячі таксистів. Але усіх стоянки все одно не зможуть вмістити. Там стоятимуть лише легальні. Тому нелегальним доведеться й далі платити штрафи.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: