В Україну хочуть евакуюватися блищько 20 водіїв фур, які застрягли на кордоні з Польщею через протест польських перевізників.

 Про це на пресконференції для ЗМІ заявив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач.

«Ми вчора оголосили про можливість того, щоб забрати деяких водіїв в Україну. На сьогодні є близько 20 водіїв, які зголосились й написали про те, що мають бажання поїхати в Україну на певний період часу», – заявив заступник міністра.

Він зазначив, що бажаючим евакуюватися допоможуть перетнути кордон в обидва напрямки.

«Коли ми говоримо про повернення водіїв, ми говоримо й про юридичну складову. Ми вас забираємо, привозимо, це однозначно в юридичній площині того, що ви маєте перетнути кордон до України й назад до вантажівки. Це питання ми однозначно юридично маємо вирішувати», – пояснив Деркач.

За словами заступника міністра, наразі питання щодо юридичної складової вже обговорювалось з Держприкордонслужбою. Також Деркач додав, що у свою чергу інстанція теж зацікавлена у цій ситуації та бажає допомогти українцям перетнути кордон.