Залишив військову частину, щоб займатися домашнім господарством та доглядати за родичами. У Рівному судять військового, який самовільно залишив місце навчання. За кілька місяців його затримали й помістили у СІЗО. Військовий подав апеляцію, бо хоче перебувати не за ґратами, а під нічним домашнім арештом. Яке рішення прийняв суд, дивіться далі у сюжеті.

17 травня Ігоря Дудку мобілізували. Однак, 25 червня чоловік самовільно залишив військову частину де проходив навчання.

У жовтні за скоєне його затримали. 3 листопада Рівненський міський суд відправив Ігоря Дудку під варту. Втім, захисник чоловіка подав апеляційну скаргу з проханням обрати йому запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Переховуватися від органів досудового розслідування Дудка не має наміру, він вів відкритий спосіб життя. Знищення документів, цей ризик не має місця, в нього нема ніяких документів. Впливати на свідків - у справі є 3 свідки, які дали однакові свідчення і він не може на них вплинути, - каже захисник Ігоря Дудки Юрій Вовк.

Але прокурор так не думає і вважає, що переховуватися Ігор Дудка все ж може, і його бажання повернутися у військову частину є не щирим.

В сторони обвинувачення виникає думка, що його бажання, про яке він зараз в суді заявив, що особа розуміє заходи, які до нього можуть застосувати й це є такою тактикою захисту, - резюмує прокурор Сергій Кір'яков.

Оскільки з червня по жовтень Ігорю Дудці уже пропонували повернутися на службу і він цього не робив, додає прокурор.

Натомість вдома займався домашнім господарством та доглядав за родичами.

Отож вислухавши усі сторони по справі суд ухвалив рішення, щоправда, не на користь підозрюваного.

Ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду від 3 листопада 23 року про обрання Дудці Ігорю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою залишити без зміни, а апеляційну скаргу захисника без задоволення. Ухвала є остаточною й оскарженню в Касаційному порядку не підлягає, - зазначає суддя Олег Полюхович.

Зазначимо, що згідно з інкримінованою чоловіку статті загрожує йому від 5 до 12 років за ґратами.

Читайте також: Рятувальники попереджають про погіршення погодних умов на Рівненщині