Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному нагороджували найкращих спортсменів 2008 року

У Рівному нагороджували найкращих спортсменів 2008 року

Плавці, дзюдоїсти, гирьовики, баскетболісти і футболісти. Стільки спортсменів разом побачиш нечасто. Проте сьогодні — якраз той день. У Рівному нагороджували найліпших спортсменів року 2008. Чи поповнилося місто новими талантами — знає Ігор Шумик.

Всі вони — спортивна гордість Рівного. Косенко, Хлістунова, Лук’янчук, "Пульсар" та "Регіна" – ці прізвища та команди відомі й за кордоном. У своїй справі їм немає рівних на всю країну. Тож навіть місцеве керівництво пишається своїми спортсменами.

Щедрим виявився минулий рік і для баскетбольного "Пульсара", куди влилися нові вихованці, і для міні-футбольного МФК "Рівне”. Проте найбільше досягнення — четверте місце на Олімпійських іграх з кулькової стрільби. Найбільше параолімпійців з Рівного у важкій атлетиці.

Окрім грамот, найкращим — і грошовий приз від міського голови. Але сума неважлива, каже той. Навіть жартує: сам в юнацькі роки займався спортом. Щоправда, рідкісним.

Свій рецепт успіху має чемпіон Європи з гирьового спорту рівнянин Іван Лук’янчук. Каже: більше тренувань, а перемоги з’являться.

Проте усіх все–таки не вдалося побачити. Але це й не привід засмучуватися, навпаки, кажуть тренери, адже більшість спортсменів або на змаганнях, або на тренувальних зборах, а отже й далі прославляють Рівненщину.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: