Службові автомобілі підвищеної прохідності отримали поліцейські офіцери ще 10 громад Рівненщини.

Новими авто користуватимуться у Рівненській (смт Квасилів), Головинській, Деражненській, Соснівській, Малинській, Корецькій, Великомежиріцькій, Гощанській, Бабинській та Бугринській громадах. Про це повідомила пресслужба Рівненської ОВА.

Сертифікати та ключі від службових автомобілів головам громад вручили очільник Рівненської ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін, голова облради Андрій Карауш та в.о. керівника Головного управління Нацполіції області Віктор Шанський.

«Це не просто автомобілі, це - створення нової системи взаємодії органів місцевого самоврядування та поліцейських офіцерів. Сьогодні ми чітко розуміємо, що ця реформа дає ефективний результат, - зазначив Віталій Коваль. – Спільно з МВС маємо амбітні плани на наступний рік – придбати для Рівненщини ще близько 90 автівок. Це повістю закриє потребу області. Таким чином робимо і далі регіон сильним та безпечнішим».

Нині на Рівненщині вже працюють 108 поліцейських офіцерів громад. Вони несуть службу у всіх 64 ТГ. В області функціонує 92 поліцейські станції, а офіцери мають 107 службових автомобілів.

«Поліцейський громади – це проєкт, який показав себе на Рівненщині дуже продуктивно. Це помічник голови, який забезпечує правопорядок та перебуває на місці «24 на 7». Усі ці люди пройшли спеціальне навчання. Проєкт і надалі буде продовжуватися в Рівненській області», - відзначив Віктор Шанський. 

Читайте також: Працюють 100% котелень: на Рівненщині триває опалювальний сезон