У Рівненській області попрощалися із чотирма Героями, які загинули за Україну.

Рівняни віддали данину пам’яті ветеранові АТО Володимиру Шевченку. Він навчався у 13-ій рівненській школі, здобув фах маляра-штукатура у ПТУ №1. Служив строкову службу в армії. Захисник брав участь в АТО у 2014 – 2015 роках. У перший день повномасштабного вторгнення знову добровольцем вирушив на фронт. На Донеччині під час виконання бойового завдання 36-річний воїн отримав численні поранення. 1 листопада у лікарні захисник помер. Поховали військовослужбовця на кладовищі «Нове». У Героя залишилися дружина, двоє маленьких донечок, мати та троє молодших братів, які служать у ЗСУ.

На майдані Свободи в Острозі відбулося прощання із Максимом Ярмолюком. Він народився 7 червня 2002 року. У 18 років за старшим братом підписав військовий контракт і брав участь в АТО. У 2022-му боронив столицю, а за участь в операції із визволення Ірпеня старший солдат нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Захисник загинув на Запоріжжі 3 листопада внаслідок ворожого ракетного удару. Поховали Героя на кладовищі в рідному місті. Воїну назавжди буде 21…

У Дубні провели в останню дорогу Сергія Онєгіна. Захисника призвали на військову службу за мобілізацією до складу 53-ї ОМБр. На фронті був стрільцем-помічником гранатометника механізованого батальйону. Дубенчанин загинув 2 листопада у бою на Донеччині. Відданий і відповідальний солдат віддав своє життя під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності України. Поховали Героя на Алеї слави на місцевому кладовищі.

На Сарненщині попрощалися із загиблим захисником Павлом Глабцем. Він проживав у селі Ясногірка Вирівської громади. 27 квітня 2022 року воїн був призваний за мобілізацією. Був оператором групи СпП ССО ЗСУ. На жаль, 4 листопада цього року військовий загинув під час виконання бойового завдання в Херсонській області. Без сина залишились батьки.

Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна пам‘ять і слава Героям!