На Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох захисників: Юрія Капітулу та Павла Кравчука в Рівному, Віктора Безменського в Зарічному, Андрія Целінського на Острожчині.

Юрій Капітула народився у Рівному 19 квітня 1987 року. Навчався в загальноосвітній школі №3, згодом у вищому професійному училищі №1 отримав професію штукатура. Займався ремонтом квартир, його цінували за майстерність та золоті руки. З першого дня повномасштабного вторгнення рівнянин хотів добровольцем вступити до лав ЗСУ, але йому відмовили, оскільки не служив в армії. Мобілізували захисника влітку 2023 року.

36-річний старший стрілець загинув 1 жовтня під час виконання бойового завдання на Донеччині. У Героя залишилися двоє дітей.

Павло Кравчук народився у селі Солонів колишнього Радивилівського району. Навчався в одній з рівненських шкіл та в Радивилівському професійному ліцеї на кухаря-кондитера. Після завершення строкової служби працював на ТзОВ “Хлібодар”. Коли прийшла повістка, у серпні 2022 року, пройшов комісію, а вже у вересні пішов на фронт.

Захисник був мінометником у 128-й гірсько-штурмовій бригаді, воював на Херсонщині, згодом на Бахмутському напрямку. Старший солдат Павло Кравчук отримав поранення під час мінометного обстрілу поблизу села Кам’янське Запорізької області.

29 вересня 2023 року 33-річний воїн помер у лікувальному закладі. У захисника залишилася 9-річна донечка.

Зарічненець Віктор Безменський народився 5 листопада 1979 року. На фронті молодший сержант був командиром 1-го механізованого відділення механізованого батальйону військової частини А4053.

Воїн загинув 30 вересня неподалік Лимана Першого Куп’янського району Харківської області, під час виконання бойового завдання з виявлення та знищення сил противника командир отримав поранення, несумісне з життям. Поховали захисника в рідному селищі Зарічне.

У Героя залишилося двоє дітей.

Андрій Целінський народився 11 червня 1995 року в селі Грозів на Острожчині. Після закінчення Грем’яцького ліцею продовжив навчання в ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище», здобув професію муляра-штукатура. Завжди спокійний і врівноважений, приклад доброти та щедрості, чесний, порядний, працелюбний, справедливий і життєрадісний.

29 вересня Герой загинув внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. Поховали воїна в рідному селі Грозів. Андрію Целінському назавжди 28.