У Степанській та Сарненській громадах Рівненщини – найбільш дієві локації "Активних парків". У кожній з них провели близько півтори сотні заходів цьогоріч та залучили майже 2700 учасників кожна. Про це інформують в Рівненській ОДА.

Такі результати оприлюднили під час засідання колегії управління молоді та спорту Рівненської ОДА.

Гарно також працюють "Активні парки" у Володимирецькій, Клеванській, Малолюбашанській, Семидубській, Корецькій і Крупецькій громадах. Тут проведено від сотні і більше різних спортивних заходів, - зазначає директор обласного центру" Спорт для всіх" Микола Петренчук.

Координатори на майданчиках для людей проводять руханки, тренування, показові виступи, змагання. Також там грають у футбол, волейбол, стрітбол, займаються легкою атлетикою й фітнесом.

Разом з тим, є громади, які не приділяють увагу розвитку фізичної активності своїх жителів. Зокрема, є такі, що не повною мірою використовують інвентар, проводять малу кількість заходів та залучають небагато людей.

Мене дивує позиція таких громад, - звернувся начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський. - Держава у воєнний час виділяє на цей проєкт кошти, для координатора передбачена заробітна плата у 8 тисяч гривень. Водночас громади — пасивні. Нагадаю, проєкт "Активні парки" є частиною загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського "Здорова Україна". Наша мета – здорова нація. А активні парки – це безплатна можливість для дорослих, дітей і молоді подбати про своє здоров’я.

Вже до кінця жовтня громадам доручили активізувати роботу.

Читайте також: У Рівному засуджено поліцейську-держзрадницю з Донеччини