Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Про конкурс

Про конкурс

"Коса моя – краса моя" – конкурс, присвячений красі волосся української жінки. Адже здавна доглянута, довга коса була окрасою та гордістю українки.

Цьогоріч конкурс проходить у Рівному вже вдесяте, і за ці роки полюбився мешканцям нашого міста. Цікаво, що вперше його приурочили до відзначення Шевченківських днів. Тоді, десять років тому, конкурс на кращу косу увійшов до програми Шевченківського вечора, а назвою його став рядок вірша Великого Кобзаря.

Наполегливість, ініціативність організаторів, а також інтерес рівнян до конкурсу дали свої плоди. Сьогодні "Коса моя - краса моя" - це надзвичайне, феєричне шоу,яке традиційно проходить на початку весни у Палаці культури та спорту "Хімік".

Бажаючих взяти участь у конкурсі володарок розкішної коси різного віку, зголошується не так вже й мало. З-поміж них обирають сорок фіналісток. Оскільки не можна прирівнювати в умовах дорослих конкурсанток та маленьких дівчаток, організатори формують чотири вікові групи. А потім розпочинається наполеглива підготовка до фінального шоу, яка триває близько місяця. Переможницю обирають за підсумками трьох етапів конкурсу. У першому учасниці демонструють власноруч підготовану зачіску, у другому – заплетену косу, у третьому - розплетене волосся. Крім трьох призових місць у кожній віковій категорії, серед учасниць конкурсу визначають міс "Маленьке диво", "Розкішна коса", "Найдовша коса", "Шовкове волосся", міс "Азот" та міс "Чарівність".

Видавничий дім "ОГО" традиційно протягом кількох років надає інформаційну підтримку конкурсу. Третій рік поспіль редакція "Рівненської газети" є співорганізатором конкурсу та вводить власну номінацію "Міс "Рівненська газета". Умови визначення переможниці у даній номінації ви можете переглянути тут.

Фоторепортаж 10-го ювілейного шоу-конкурсу "Коса моя - краса моя"

Про конкурс пишуть:

26 лютого 2009р. 42 учасниці змагатимуться за звання власниці найдовшої коси (Газета "ОГО")

26 лютого 2009р. Рівненські довговолоски готуються (Рівненська газета)

26 лютого 2009р. Довговолоски готуються до конкурсу найдовшої коси (Газета "ОГО")

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: