За сукупністю зібраних доказів слідчі Рівненського РУП повідомили 33-річному жителю обласного центру про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 302 КК України.

Незаконну діяльність борделю, який функціонував як салон еротичного масажу, викрили працівники управління міграційної поліції спільно із відділом кримінального аналізу та Рівненською окружною прокуратурою у травні цьогоріч.

За результатами проведеного комплексу слідчих дій правоохоронці встановили, що в одному з орендованих приміщень у центрі Рівного молоді дівчата із вразливим соціальним станом з інших регіонів, надавали сексуальні послуги чоловікам за грошову винагороду.

Суми, які сплачували клієнти за послуги, становили від 3000 до 16 000 гривень.

Причетним до створення та утримання місця розпусти виявився 33-річний рівнянин. Чоловік в Інтернеті розміщував оголошення з фотографіями дівчат в спідній білизні та забезпечував розповсюдження рекламних проспектів.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили банківський термінал і картки, мобільні телефони, грошові кошти, рекламну продукцію, чорнові записи та інші речові докази, які мають значення у справі.

Досудове розслідування триває.

Підозрюваний у скоєному зізнається та співпрацює з органами досудового розслідування.

Читайте також: Мій "робочий" тиск вище норми: міф чи реальність?