Подружжя Полюховичів – пенсіонери, які всіма силами допомагають армії. Лише цьогоріч для військових відправили посилок загальною вагою понад 1800 кг. Кожен пакетик смаколиків, кожна коробка чаю з м'ятою, малиною і скибкою апельсину – усе ексклюзивне та приготовлене з любов’ю. Про це зазначають в Рівненській ОДА.

Серед унікальних продуктів – енергетичні пакетики "Smakota". Це сухпай, що допомагає воїнам кілька днів протриматися без звичної їжі. На 90% складаються з місцевих продуктів. За основу – сухофрукти без кісточок, далі додаються горішки (волоський, фундук, кеш’ю), узбецькі родзинки, кукурудзяні кільця зі згущеним молоком та різноманітні цукати, зокрема гарбузові.

Для наших хлопців тільки найрідніше, найкраще. Ці сухпаї смачні та поживні. Ідеально для того, щоб поїсти розвідникам, хлопцям на «нулі», коли немає можливості довгий час нормально поїсти чи випити води, — розповідає пані Алла.

Донька родини жила в Ірпені. Так вийшло, що за два дні до широкомасштабного вторгнення вона приїхала до батьків. Після деокупації з'їздили по речі.

На власні очі бачили все те жахіття, що залишили російські військові, - ділиться жінка. – Водночас, це було найбільшою мотивацією для нас із чоловіком. Ми щиро хочемо перемоги України, тому робимо все, що в наших силах, — каже пенсіонерка.

Нині донька в Англії, матеріально допомагає із відправкою посилок на фронт.

Також подружжя пенсіонерів фарбували тканину для сіток, зараз готують чаї та печиво, роблять окопні свічки та маленькі пічки. Роблять усе згідно з правилами техбезпеки.

Парафін для свічок присилають рівнянки, які зараз знаходяться у Польщі. Допомагають і сусіди, друзі та колеги з роботи. Приносять продукти, закрутки, печиво.

Загалом відправили 1825 кг посилок. Це лише те, що поштою. Також багато чого ми передавали благодійним фондам Рівного, просто волонтерам, вантажили в автомобілі військовим. Я веду спеціальний блокнот, де усе записую, також звітую у соцмережах. На сьогодні залито і відправлено 8 492 свічки. Зроблено майже 14 тисяч пакетиків "Smakota", - зазначила волонтерка.

Тим часом надихають і додають сил працювати ще більше відгуки військових. Вони пишуть слова вдячності після кожної отриманої посилки. Родина має декілька подяк від військових частин. А нещодавно військові, що знаходяться на Донеччині, на знак вдячності прислали ікону та лист, де дякують за турботу.