Набирає обертів акція "Каштани для ЗСУ". Все більше людей збирають плоди, аби зробити свій посильний внесок для допомоги ЗСУ. Так, у Гощанській селищній раді волонтери просять всіх мешканців долучитися до збору каштанів і визначили локації для їх здачі - старостинські округи, селищна рада.

Зібрані плоди здають на виготовлення ліків за ціною 6 грн за кіло. Зароблені кошти будуть направлені на авто для 117-ї ОМБр ЗСУ, у складі якої боронить Україну земляк-гощанець, пояснили організатори.

Таку ж акцію організували на Дубенщині. До неї долучилися студенти та викладачі Мирогощанського аграрного фахового коледжу, колектив дитсадка "Малятко" та небайдужі мешканці Дубна. Всі разом назбирали 23 сітки каштанів. У грошовому еквіваленті це - 3600 грн. Кошти будуть використані на потреби воїнів.

Сьогодні, другого жовтня, "каштанова" акція стартувала у Великоомелянській територіальній громаді. Зібрані плоди просять приносити у будинки культури Великої Омеляни, Грушвиці та Вересневого.

У Головинській сільській раді. Офіційна сторінка за черговий збір коштів придбали авто для ЗСУ. Головинський сільський голова Олександр Бачук дякує жителям та підприємцям громади – кожному, хто доєднався донатом чи фінансово для допомоги захисникам. Напередодні благодійний ярмарок відбувся у селі Звіздівка цієї громади.

У Сарненській громаді Сарненська міська рада на благодійному турнірі на підтримку ЗСУ зібрали 9,3 тисячі грн. Частину цих коштів витратили на придбання обладнання для військовослужбовця, який несе службу на Авдіївському напрямку.

У Вирівській сільській раді до патріотичного ярмарку у місцевому ліцеї долучились учні, батьки вчителі, працівники їдальні та обслуговуючий персонал закладу. Для потреб ЗСУ зібрали 28 700 гривень.

Читайте також: Рівненські боксери здобули дві срібні медалі на чемпіонаті України