Чи готове Рівне до можливого блекауту? Через нещодавні ракетні удари, у Рівному все частіше говорять про підготовку до відключень електроенергії. Адже росія знову атакує енергетичну інфраструктуру. Які ціни наразі на генератори та зарядні станції й чи готове місто до можливого блекауту, дізнавався Владислав Стецюк.

Перед початком опалювальним сезоном, рівняни все частіше говорять про можливий блекаут. Це пов'язане із нещодавніми ракетними ударами росії по енергетичній інфраструктурі України. Минулого року не усі були готові до відключень світла. Тож ми вирішили запитати містян, як вони готуються до можливого блекауту.

Уторік через відключення світла люди масово скуповували генератори, портативні зарядні станції та іншу техніку. Через що ціни на них зростали у геометричній прогресії. Як зазначає директорка однієї з компаній що продає подібну техніку, такий ріст цін був зумовлений продажем з рук в руки. Тобто вартість приладів визначав продавець.

Доповнює, нині ситуація на ринку стабільна. А нещодавній ракетний удар по місту Рівне, не сильно вплинув на вартість техніки. Та потенційний ріст цін все ж спостерігають.

Торік міськрада розпочала закупівлі необхідної техніки при блекауті. Вагому допомогу надали європейські партнери, які забезпечили місто потужними генераторами та містечками незламності.

До слова, наразі ціни на генератори та портативні електростанції стартують від 10 тисяч гривень. Та продавці кажуть, не потрібно панікувати та створювати штучний попит. Це може призвести до збільшення цін.

Читайте також: На Дубенщині вогнеборці ліквідували пожежу у приватному господарстві