Про готовність Пунктів незламності до роботи в осінньо-зимовий період розповів під час брифінгу начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Ворог має мету дестабілізувати наше повсякденне життя, порушити звичний режим. План росії – залишити Україну без стабільного водопостачання та енергоживлення. Тому Пункти незламності саме для того і створюються, щоб жителі могли отримати послуги у разі тривалих відключень, - розповідає Віталій Коваль.

Наразі діючими в області є 97 Пунктів незламності. Усі решта будуть розгорнуті з 1 жовтня. Загалом їх буде 296.

37 із них створено на базі підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області, 21 – Головного управління Нацполіції в Рівненській області, 1 - обласної, 4 - районних військових адміністрацій, 199 - в органах місцевого самоврядування, 31 - пункт відповідального бізнесу, 3 - залізничних вокзалів.

Також Пункти незламності створюються об’єктами рітейлу – на АЗС, в аптеках, відділеннях банків та у супермаркетах. Таких пунктів є 169.

У Пунктах незламності можна буде зігрітися, зарядити гаджети чи скористатися інтернет-зв’язком. Передбачається наявність води, освітлення, аптечок та місць для відпочинку. Рекомендую вже зараз записати адреси найближчих Пунктів незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії, - наголошує Віталій Коваль.

Під час минулого опалювального сезону там було надано допомогу для 44 тисяч мешканців Рівненщини.
Інформацію про усі Пункти Незламності можна знайти на сайті https://nezlamnist.gov.ua/

Читайте також: Будівельна афера у Рівному: перед судом постане голова житлового кооперативу, який привласнив майже 20 мільйонів гривень