Розгромили за 30 хвилин. "Шахтар" не залишив шансів "Вересу" у матчі 1/8 фіналу Кубка України. Поєдинок на стадіоні "Авангард" у Рівному завершився з рахунком 0:3. Таким чином команда Сергія Лавриненка припинила участь у боротьбі за трофей. Більше - дивіться далі.

Шахтар Верес. У нинішньому сезоні суперники зустрілись уже вдруге. Влітку рівняни з гірниками у матчі чемпіонату УПЛ зіграли 1:1. Тепер права на помилку не було. Обидві команди боролися за вихід у чвертьфінал Кубка України.

Команда Сергія Лавриненка на рівних протистояла діючим чемпіонат України понад годину. У першому таймі команди обмінялися лише одиничними гострими моментами. Шахтар демонстрував низькі швидкості й майже нічого не створював на чужій третині поля.

Зламати оборону Вереса вийшло лише в середині другого тайму. Рахунок відкрив Кащук, який після пасу Бондаренка з гострого кута вразив ворота.

А за три хвилини відзначився і сам Артем Бондаренко, який парашутом з лівого флангу перекинув Когута.

Фінальну крапку у компенсований час поставив Очеретько. Олег замкнув простріл від Сікана.

Таким чином Верес - Шахтар - 0:3. І рівняни припиняють боротьбу за Кубок України.