Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції "Смілива гривня", яка завершиться 30 листопада 2023 року. По всій Україні триває збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.

Нагадаємо, минулого року учасники акції зібрали майже 5 млн грн у вигляді монет. Збір монет тривав протягом трьох місяців, з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року, по всій Україні. Зібрані кошти були перераховані на спеціальний рахунок у Національному банку України, створений для потреб оборони України. Від початку повномасштабної війни на цей рахунок переказано понад 28,9 мільярда гривень. Проте війна триває, і підтримка Збройним Силам України зараз потрібна, як і в перші дні війни.

Щоб долучитися до акції, зберіть монети і принесіть їх у найближче відділення одного з банків-партнерів акції: АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Ощадбанк", АТ "ПУМБ" та перекажіть кошти на спеціальний рахунок, відкритий у Національному банку України для збору коштів на потреби ЗСУ. Перелік відділень за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok

Розповідайте про акцію своїм друзям, колегам, рідним. Організовуйте колективні збори коштів на роботі, у навчальних закладах, серед громад або в інших. Це дасть можливість робити добрі справи всім небайдужим – учням, студентам, педагогам, жителям громад тощо.

Долучайтеся до акції «Смілива гривня», посилюйте українську армію кожною гривнею! 

За інформацією Рівненської ОВА.