Рівненщина отримала 10 екскаваторів у межах нашої співпраці із USAID «ГОВЕРЛА»

 Про це повідомляє очільник області Віталій Коваль.

Загальна вартість такої спецтехніки – понад 23 млн грн.

Відтер вони працюватимуть для потреб Білокриницької, Гощанської, Здолбунівської, Клесівської, Костопільської, Корецької, Острозької, Радивилівської, Рокитнівської та Сарненської громад.

Спецтехніка слугуватиме протягом всього року: взимку розчищатиме сніг, а навесні та влітку екскаватор можна використовувати для прокладання або ремонту комунікацій всіх типів. Для таких задач машини укомплектовані необхідним функціональним спорядженням.

Загалом за більше року співпраці із USAID «ГОВЕРЛА» громади отримали міжнародну допомогу на понад 50 млн гривень. Це і пожежне обладнання, генератори, мотопили, ледліхтарі, оргтехніка тощо. Окрім «твердої» допомоги, у межах проєкту фахівці ОДА створили «Аналітичний портал Рівненщини», триває розробка місцевих стратегій розвитку.

Нагадаємо, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI). Він має на меті зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізацію залучення громадськості на всіх рівнях.